Senetle Ev Almak Istanbul

Senetle Ev Almak Istanbul
Senetle Ev Almak Istanbul

Kredisiz Senetle Ev alma Fırsatları;Ev sahibi olmak her gencin ya da yeni evli çiftlerin en büyük hayallerinden birisidir. Çünkü yuva kurmak ile başlayan hayatlarına, başımızı sokacak kadar bir evimiz olsun ama bizim olsun düşüncesi ile taçlandırmak kadar iyimser bir düşünce yoktur. Bu düşüncenin icraata geçmesi için birkaç pürüz bulunmaktadır. Tabi ki bu pürüzlerin başında da maddi imkanlar gelmektedir.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

​Kredisiz Senetle Ev alma Fırsatları

Evlenirken ya da evlenmeyi planlayan gençlerin önüne düğün masrafları çıkmaktadır. Eğer ki aileler bu konuda yardımcı olmuşlarsa sırayı ev alma düşüncesi almaktadır. Peki ev alırken yardım edecek kimse var mı? Çoğu zaman aileler eğer ki düğün masraflarını üstlendilerse ev alırken yardımcı olamayabiliyorlar. Bu durumda da gençlerin sırtına ağır yükler biniyor. Ülkemizin şartlarında birçok gencin ev almaya bütçesi yetmiyor. Devreye bankalar giriyor. Bankalar da almak istediğiniz eve sizin istediğiniz miktardaki krediye onay vermediyse işler biraz karışıyor.

Yine de bir alternatif çözüm daha var. Kredisiz senetle ev alma imkanı. Bu konuda yardımcı olan birkaç tane firma ve taksitle ödemeyi kabul eden bazı ev sahipleri bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi de Eminevim.

EminEvim

Eminevim firması birkaç kişi ile başlayıp şu anda Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren firmalardan sadece birisi. Bu firmada sistem kefilsiz, kredisiz taksitli ödeme yöntemi ile dönmektedir. Basit bir deyişle bayanların tertiplemiş oldukları altın günü gibi.

Siz bir fiyat ve vade aralığı belirliyorsunuz. İsterseniz hiç peşinat bile vermeden, belirlediğiniz aydan itibaren düzenli ödemeler yaparak evinize sahip olabiliyorsunuz. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi sistem biraz altın gününü andırdığı için belirtmekte fayda var. Eğer ki belirli bir miktarda peşinat ya da birkaç ay içerisinde ön ödeme tarzında biraz fazla miktarda bir ödeme yapmazsanız hemen ev sahibi olamıyorsunuz.

​Kredisiz Senetle Ev alma Fırsatları, peşinatsız ön ödemesiz ev sahibi olabilmek için bu firmada çekiliş sırasını beklemeniz gerekiyor. En geç ödemelerinizin yarısına geldiğinizde ev sahibi olabiliyorsunuz ama bu sizin ödeme vadenize göre değişecektir. Ödeme vadenizi ne kadar kısa tutarsanız yani ne kadar yüksek ödeme planı belirleyebilirseniz ev sahibi olma imkanınız da o kadar hızlanacaktır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica