Kefilsiz Borç Para Kim Verir?

Kefilsiz Borç Para Kim Verir?
Kefilsiz Borç Para Kim Verir?

Kefilsiz Borç Para Kim Verir? Dolar ve Euro dibi yatırım araçlarındaki orantısız artış günümüz piyasalarını Türkiye için ağır bir etkilenme sürecine sokmakta. Bu sebeple dış ülkelere bağımlı olduğumuz ürünlerin fiyatları artmakta ve takibinde diğer kendi ürettiğimiz ürünlerin bile fiyatlarını bu artışlar dolaylı yollarla etkilemektedir. Bu sebeple insanlarımızın geçim standartları değişmekte hatta düşmektedir. Oluşan bu ihtiyacı karşılamak için insanlarımız ne kadar çalışsa da kazandıkları bazen yetişmemekte ve ekstra bir ihtiyaç duyunca alternatif çözümler arayışına girilmektedir.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Kefilsiz Borç Para Kim Verir? 

Günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için ayırdığımız parayı beklenmedik bir durumla karşılaşınca harcamak durumuyla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu sebepledir ki kredi ve kredi kartları o an için en iyi dostumuz konumuna geliyor. Eğer ki yardımcı olacak birinci dereceden yakınınız yoksa ya da yakınlarınızda da imkan yoksa bu yollara başvurmak zorunda kalıyoruz. Yakınlarınız dışında imkanları kuvvetli olan arkadaşlarımız da çoğu zaman bu konuda yardımları dokunmaya biliyor.

Çözüm arayışlarının içine direk olarak ikinci bir kredi giriyor. Peki bunu alabilmek için ne yapmak gerekir? Bazı bankalar ikinci kredi isteğine karşılık vermeye biliyor. Fakat birkaç tane banka birçok koşulda yardımcı oluyor. Bu imkanlardan faydalanabilmek için de temiz bir sayfa gibi kredi notu gerekiyor. Kredi notunu etkileyen faktör sadece ödemeler.

Yani ne kadar alışveriş ya da harcama yaptığınız değil, bunları nasıl ödediğiniz bankalar için önemli bir etken. Ödemeler sırasında birkaç gün gecikme ya da birkaç kere borcun asgari tutarını yatırmak bile sizin sicilinizi yani kredi notunuzu olumsuz etkileyecektir. Ne kadar samimi ya da dürüst olduğunuza bakmaksızın tamamen istatistiksel verilere bakarak kanaat veren banka düşüncesi için bu konuya dikkat etmek oldukça önemlidir.

Kefilsiz borç para kim verir? Kefilsiz ve senetsiz borç veren birkaç tane banka bulunmaktadır. Bunlar da o an için ihtiyacınızın ne kadarını karşılayar orasını siz daha iyi bilirsiniz ancak verdikleri ihtiyaç kredisi kısıtlıdır. Yani en fazla imkan tanıyan 50 bin tl gibi bir maksimum ödeme tanımış bulunmaktadır. Bu kampanyaların ödeme şartları da maksimum 48 aya kadar ödeme seçenekleri ile kısıtlanmaktadır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica