Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?
Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım? Modern dünyanın gelişmesi ile insanların paraya olan ihtiyaçları gittikçe artmaktadır. Acil para bulmam lazım ne yapmalıyım? Diye kara kara düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken işlem yakın akrabalarınız ile bu işi konuşmak olmalıdır. Tabi bu durumu konuşmadan önce onların durumları bu parayı vermeye uygun mu diye de kendi kendinize düşünmenizde fayda vardır. Bunun yansıra bu süreçte birçok ahbabınızla aranız bozulabilir. Bunlara dikkat etmekte fayda vardır.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

En mantıklı yöntem yakın dostlarınızdan almış olduğunuz borçlardır. Çünkü alacak olduğunuz borca faiz eklemeden geri ödeme olanağınız vardır. Diğer seçeneklere göre daha avantaj içermektedir. Unutulmaması gerekir ki bankalar ve firmalar size vermiş oldukları paraya faiz uygulayarak daha çok borçlanmanız anlamına gelmektedir. Bu onların kar elde ettikleri nokta olduğundan dikkat edilmesi gerekilen bir konudur.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Böyle bir söylentinin var olduğunu herkes bilmektedir. Lakin bu işlemler tamamen kuyumcunun inisiyatifine kaldığı için kesin bir yöntem değildir. Zaten hiçbir kuyumcu bunu açık açık yapıyoruz da dememektedir. Söylentilere göre sizlere acil nakit para sağlayan kuyumcular tanıdıkları ve güvendikleri insanlara borç para vermektedir. Tabi bunun yaptırımı olarak almış olduğunuz borca belirli bir faiz uygulayarak taksit olarak sizlerden geri almaktadırlar. Eğer tanışlığınız olan bir kuyumcunuz var ise ve size güveniyorsa acil para bulmam lazım ne yapmalıyım? Sorusunun bir cevabı olarak ele almanızda fayda vardır.

Senetle Acil Para Bulunur mu?

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım? İşin içinde senet varsa ve bu bir firma veya banka değilse dikkat edilmelidir. Çünkü bir tefeci ile karşı karşıya kalmışsınızdır. Tefeciden para almak gibi bir düşünceniz var ise bundan acil olarak uzaklaşmalısınız. Tefeciye acil para lazım dediğiniz andan itibaren size o parayı bulması an meselesidir. Çünkü sizler öncede birçok insana borç para vermişlerdir hatta vermiş oldukları para miktarının kat ve kat fazlasını kazanmışlardır.

Bir tefeci ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren size borç para vermek için birçok çaba içene girecektir. Çünkü size verecek olduğu borç paranın üzerine kat ve kat faiz koyacak ve sizi bir bataklığın içine çekecektir. Almış olduğunuz bu para sizi ilk aşamada rahatlatsa bile sonradan sizi büyük bir ihtimal sancılı bir dönem bekliyor olacaktır. BÜ sebepten dolayıdır ki tefecilerden borç para alma gibi bir düşüncenin içindeyseniz acilen vazgeçmelisiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica